Uncategorized

Запасатись чи ні? В “Артемсолі” розповіли що буде далі із сіллю, яку зараз продають по ціні х10

В Україні на ринку почав створюватися вакуум солі. Люди в паніці запасаються цим мінералом у шалених кількостях і за шаленими цінами.

Місцями кілограмова пачка солі вже має цінники майже в сотню гривень. Соцмережі вже рясніють такими цінниками, пропри те, що ще зовсім недавно вартість такої упаковки не перевищувала і десяти гривень.

В “Артемсолі” теж слідкують за ситуацією і вирішили втрутитись, та прокоментували перспективи і наявні об’єми продукції яка може бути поставлена на ринок.

Тут запевняють, що “Дефіциту солі в Україні не буде” і вдаватись у крайнощі не варто.

“Звертаюсь до наших споживачів і запевняю, що дефіциту солі в Україні не буде. Адміністрація підприємства зробила все можливе, щоб утримати ситуацію. Зараз ми продовжуємо проводити відвантаження продукції, по країні безліч складів із запасом на п’ять років для внутрішнього ринку, а це означає, що споживачам нема чого боятися і не варто піддаватися штучному ажіотажу”, – заявила керівник підприємства. Перестаньте її скуповувати, логістика просто не встигає її підвозити.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.