Uncategorized

Польщу цинічно кинули?! Непорозуміння, чи деструктивна позиція Німеччини у війні Росії проти України

Вчора президент Польщі Анджей Дуда висловив претензії до уряду Німеччини щодо невиконання останнім домовленостей про передачу танків в замін тих, які були передані Польщею для України.

Але те, що відбулось сьогодні, м’яко кажучи дивує, оскільки або має місце якесь непорозуміння, або Німеччина і справді займає деструктивну позицію у питанні російсько-української війни.

Як повідомляє видання, Politico сьогодні представник уряду Штеффен Гебештрайт заявив, що “Федеральний уряд приголомшений, я б сказав так”. Тобто уряд Німеччини, виявляється ніяким буком не планував цьогоробити і відкидає наявність будь яких обіцянок зі сторони Німеччини.

Більше того Гебештрайт заперечив, що уряд Німеччини від початку ясно дав зрозуміти, що “має подивитися, що ми можемо зробити”, тому, що сам бундесвер має лише невелику кількість — близько 50 — таких танків”, — сказав він, додавши, що, хоча “інші знаходяться на стадії виробництва, вони ніде не стоять на стоянці або заводському майданчику, вони ще мають бути виготовлені”.

Гебештрайт також запевнив, що про ці обставини було чітко повідомлено Варшаві.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.