Uncategorized

Як вам скрєпи: На Росії церква провела змагання із метання гранати та збирання автомата

Попри те, що дивуватись росіянам вже немає чому, дану статтю все рівно можна віднести до категорії “Чесно признатись, в шоці”.

Уявість собі на хвильку на Росії Володимирська єпархія провела спортивно-патріотичні змагання з метання гранати та збирання автомата.

Отже у Володимирі провели спортивно-патріотичні змагання «Святий воїн». Про це стало відомо із сайта цієї Володимирської єпархії.

У «Святому воїні» взяли участь 19 команд із 19 міст єпархії, у тому числі студенти Володимирського юридичного інституту ФСВП та загін спеціального призначення ФСВП «Мономах».

Учасники змагалися в естафеті, збиранні-розбиранні автомата, метанні гранат та підтягуванні. Крім того, вони брали участь у вікторині «на знання вкраденої історії Москові та Церкви».

Переможці отримали квитки на кулінарний майстер-клас, сертифікати до піцерії «Папа Джонс» та кафе «Баскін Роббінс». ….Завіса!…

Без коментарів….

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.