Uncategorized

В кремлі паніка: Командування змушене віддавати нерозумні накази тільки щоб догодити Путіну

Схоже на те, що путінські плани Наполеона видихались, та зрештою, з тріском провалились на Сіверському Донці. Частина плану очевидно полягала в тому, щоб оточити українську оборону на Луганщині.

Путін усвідомлюючи, що на фоні власної балаканини про те, що все йде за планом, із кожними днем все більше стає схожим на клоуна. Він почав відверто психувати і вимагати від вищого військового керівництва результату, ті у свою чергу, на емоціях спустили забаганку на низи і безпосередні війскові командири почали рубати із плеча кидаючи війська на загибель.

Американське видання CNN коментує ситуацію так:

“Нездатність росіян просунутися з півночі через річку, ймовірно, сповільнила їх наступ на Луганськ, який наразі залежить від військ, що направляються зі сходу та півдня через лінії фронту, які мало рухалися за місяць”, – мовиться в матеріалі.

Супутникові знімки та свідчення очевидців надають повнішу картину “численних і катастрофічних зусиль російських військ перетнути річку Сіверський Донець на сході України протягом останнього тижня”.

Відео та фото дронів і супутників показують, що загнанні на емоціях росіяним, ймовірно, втратили до 70 одиниць різноманітної техніки під час спроби перетнути річку на початку цього тижня.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.