Uncategorized

Орки дізнались, що гаубиці США вже на передовій і масово відмовляються йти в атаку

Кількість бажаючих росіян іти на війну в Україну вже найближчим часом сильно поменшає. Днями цілий батальйон послав російське командування у популярному напрямку і відмовились виконувати наказ виходити напередову.

До них також доходить інформація, що в Україну доставили вже 89 із 90 американських гаубиць, і майже всі вони вже задіяні на передовій.

В будь якому разі Міністерство оборони США повідомляє, що “Всі, окрім однієї з 90 гаубиць, є на території України”, – сказав представник Пентагону.

“Я не можу вам точно сказати, де або з якою швидкістю вони витрачають боєприпаси, але ми знаємо від українців, що більшість беруть участь у бою, та відгуки, які ми отримуємо від артилеристів в Україні, дуже позитивні щодо корисності M777”, – сказав представник Пентагону.

Оркам також відомо, майже 400 українських військових пройшли навчання з їх використання та обслуговування.

Він розповів, що майже 370 українських військовослужбовців пройшли навчання використанню гаубиць M777, близько 30 із них пройшли курс технічного обслуговування, ще 17 наразі проходять двотижневий тренінг з техобслуговування.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.