Uncategorized

Прогріваємо “Нептун”: Росія вивела у Чорне море нову бляшанку замість потопленого крейсера “Москва”

Росія викотила в Чорне море в новий флагман замість потопленого ракетного крейсера “Москва”.

За словами журналіста Романа Цимбалюка, замінили “Москву” фрегатом «Адмірал Макаров».

Це один із найновіших кораблів російського флоту. Але чи знають орки, що їхня бляшанка названа на честь віцеадмірала російського імператорського флоту, уродженця українського Миколаєва, Степана Макарова?

Як відомо фрегат має таке озброєння:

  • Радіолокаційне озброєння: станції радіолокації Фрегат-М2М і Позитив-М1.2, а також корабельна навігаційна станція радіолокації кругового огляду Вайгач-У
  • Радіоелектронне озброєння: бойова інформаційно-керівна система Требование-М або Сигма, корабельний комплекс радіоелектронного придушення Смєлий, радіолокаційні системи управління стрільбою артилерії та ракетною зброєю Пума та «Вимпєл»
  • Тактичне ударне озброєння: крилаті ракети Калібр
  • Артилерія: універсальна корабельна артустановка А-190 Універсал (100 мм)
  • Зенітна артилерія: дві корабельні автоматичні артилерійські установки калібром 30 мм АК-630М
  • Ракетне озброєння: універсальні пускові установки на вісім крилатих ракет Калібр (можуть вражати морські цілі на 400 км, сухопутні — на 2000 км) та Онікс (надзвукові протикорабельні ракети), 8 ракетних комплексів ППО Ігла-С або Верба.
  • Авіаційна група: вертоліт Ка-27ПЛ або Ка-31[ru] у палубному ангарі, БПЛА Орлан-10
  • Корабель оснащений протичовновим та мінно-торпедним озброєнням.

Було б непогано, якщо би орки вчинили розумно і здались відразу вполон, але якщо їм не стане розуму, то надіємось, що наші захисники вже прогріли ракети “Нептун” аби відправти все це начиння куд-небудь поглибше.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.