Uncategorized

Царьов: Янукович затіяв революцію для відколу заходу України, але щось пішло не так

У часи правління Віктора Януковича, був розроблений “план розвалу України”. За цим планом, Янукович збирався внести зміни до Конституції, щоб забезпечити собі довічне президентство та спровокувати західні області України на сепаратизм.

За словами колишнього народного депутата а сьогодні зрадника України Олега Царьова, який співпрацював з Партією Регіонів, заплановано було, що західні області почнуть бунтуватися після узурпації влади Януковича, а також що механізм їхнього відокремлення.

Згідно з Царьовим, Партія Регіонів розробила сценарій довічного президентства Януковича, що включав два президентські терміни, зміну Конституції та ще два терміни. Захід України завжди був загрозою для реалізації цих планів, тому попередньо заплановано було підбурювати лідерів, які отримували фінансування з каси Партії Регіонів, до сепаратизму та створення автономного утворення, яке б не підтримувало центральну владу.

Це зізнання народного депутата повністю підтверджує той факт, що Янукович та його команда були російською агентурою та мали план знищення України.

За словами журналіста Дениса Казанського, Царьов підтвердив необхідність Майдану та показав, що українцям не було іншого виходу, як вийти на Майдан та захистити свою країну від злочинців, які мали намір розвалити Україну.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.