Uncategorized

Трон – це святе! Путн хоче зробити пригожина головним грішником “імперії”

Останній звіт американського Інституту вивчення війни говорить про те, що конфлікт між Міністерством оборони Росії та ватажком терористичної ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним можливо досяг своєї кульмінації під час битви за Бахмут. Цей конфлікт міг бути результатом амбіцій Пригожина щодо більшого впливу в Кремлі та зусиль Міністерства оборони та Генштабу Росії навмисно витратити елітні сили та сили “Вагнера” у Бахмуті.

Аналіз звіту Інституту вивчення війни показує, що Путін та російське оборонне відомство можуть використовувати Пригожина як “цапа-відбувайла” за ціну наступу на Бахмут. Експерти припускають, що Путін використовує великі втрати “Вагнера”, повідомлення про низький моральний дух та військові злочини, щоб відвернути увагу від проблем у російських збройних силах.

Звіт також зазначає, що Пригожин навряд чи зможе повернути собі прихильність Путіна, яку мав у період з травня по жовтень 2022 року. Більше того Путін намагається використати ситуацію для залякування інших бажаючих стягувати із нього “ковдру влади”.

На Росії всі повинні усвідомити, що трон – це святе і будь які посянання на нього без дозволу імператора є смертним гріхом. Аналітики припускають, що падіння Пригожина може налякати інших кремлівських чиновників та змусити їх зменшити свої амбіції, щоб уникнути подібної долі.

Євген Пригожин заробив собі погану репутацію через використання людей як гарматне м’ясо. А його благання про боєприпаси можуть зробити службу в ПВК “Вагнер” менш привабливою для новобранців.

Разом із тим не слід виключати й версію того, що всі учасники цього трешу можуть просто розігкрувати якусь комедію для того щоб повести українське командування хибним шляхом.

У будь якому разі не варто недооцінювати нашого ворога і готуватись до перемоги навіть за умови найгірших варіантів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.