Uncategorized

Скрєпи Гундяєва не “фуричать”. Стало відомо що Кремль перейшов на чорномагічні ритуали

Маразм кремлівського керівництва міцнішає з кожним днем. Ось і починає вилазити таємниця звідки в Путіна кличка “Темнєйший”.

Про це повідомляють російські опозиційні телеграм канали із посиланням на ось цей, інформує Файна сторінка.

Під егідою Адміністрації президента РФ (організатором виступив один із заступників Керівника Адміністрації президента), кремлівські сатаністи у ніч із 21 на 22 червня провели якийсь “чорномагічний обряд”. У цьому заході взяли участь усі 18 чорномагічних спільнот Москви. У кожному співтоваристві, яке складається приблизно 30-40 чоловік.

Місцем проведення ритуалу став Головний “храм” у Старосадському провулку Москви. Ритуал, на думку учасників, мав принести здоров’я, зміцнити владу та принести перемоги на полі бою для бункерного. Загалом, Адміністрація Тємнєйшого нарешті зайнялася справою, вірніше організацією самодіяльності, творчих вечорів та театралізованих вистав за участю кремлівських ідіотів, з метою показати як вони люблять лизати зад своєму президенту.

А поки кремлівська знать в єдиному пориві проводить маргінальні тусовки в ім’я здоров’я президента, у великому і не дуже бізнесі починаються бродіння і зливи спецслужбати тих, хто вже встигли уявити себе найхитрішими і почали переобуватись. Так, навколокримінальні бізнесмени Шалва Гібрадзе і Давид Якобашвілі вже схоже зробили свій вибір. Ці напівавторитетні хлопці вирішили послати подалі свій дах в особі генерала ФСБ Івана Ткачова і взяти собі в покровителі не кого-небудь, а самого Дмитра Патрушева, цілком будучи упевненими, що це майбутній президент.

Щоправда поваги до Дмитра немає ні Якобашвілі ні Гібрадзе. У розмовах вони називають Патрушева-молодшого “Лопух”, а Гібрадзе хизується як запросто, під час перебування Дмитра Патрушева головою правління “Россільгоспбанку”, він (Гібрадзе) отримував у цьому банку величезні кредити.

Гібрадзе та Якобашвілі вважають, що можуть взяти під “контроль” весь південь Росії, розводячи як лоха “майбутнього президента”. Якщо Сєчін послав генерала Ткачова, то чому б не зробити це і Якобашвілі з Гібрадзе, які Путіна вже “поховали”.

Як бачите, не все спокійно в “путінському царстві”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.