Uncategorized

В момент вибуху двері заклинило, сусід їх вибивав, шоб витягти людей… Історія однієї допомоги

В Україні зараз інснують мільйони нерозказаних життєвих історій, від яких розривається серце. Одну із них розмістила в мережі фейсбук Ірина Чернієнко.

Надійшла остання світлина, окремий допис, про СВОЇХ.

Наталочка наша завжди відмовлялась від допомоги – встидалась. А тут мені всеж таки вдалось її вмовити. Наталля з чоловіком та своєю донечкою Настюшею проживала у зруйнованому вибухом під’їзді, на другому поверсі поруч з квартирою де стався вибух природнього газу 2.04.21. В момент вибуху двері заклинило, сусід вибивав двері, шоб їх витягти, мій чоловік зустрічав біля входу приймав речі. Потім ця сім’я вийнянала житло, бо у тій квартирі з дитиною жити просто не можливо. Наталля як і я після закінчення відпустки по догляду за дитиною до трьох років залишилась в статусі безробітньої. Як було не вмовити отримати допомогу?

– Наташ, зробимо фото навпроти твого під’їзду?

– Іра, я боюсь і не розумію як ви живете далі в цьому будинку.

– Все буде добре. Давай покажемо людям, що наші не дарма отримали допомогу, вони її дійсно потребують.

І вона погодилась, озираючись раз за разом, тримтячи вся.

Сонце, пробач, що заставила тебе пережити твої страхи знову.

В кожній квартирі під час вибуху хтось був вдома, а то і всією родиною. Як я завжди писала у зверненнях до депутатів та місцевих чиновників. У будинку проживає соціально беззахисне населення. Що відповідає дійсності.

А в цілому, ви шоб послухали про життєвий шлях кожної родини нашого будинку, у вас би волосся піднялось і виступили сльози. Не можливо це слухати і не відчувати їх біль.

Як тільки поселилась у будинку, просто віталась із сусідами. Після вибуху заринувшись у їх життєвий шлях, вони всі стали мені рідними.

Єдине, що мене весь цей час непокоїть, що сусідам надала хибну надію, що з будинком буде все гаразд. Сама у лютому в це повірила. Але почалась війна і всі надії вмерли…

П. С. Василь Михайлович Vasyl Vyshyvanyuk Iryna Rabarska Фонд Чисті Серцем . Ми дуже вам вдячні, Ви чарівники, котрі допомогають дійсно потужно. Ми в свою чергу доводимо Вам, що допомогу дійсно отримують ті кому вона необхідна.

Просимо Вас, при можливості не забувати про одеситів та Ogsmds OO

П. П. С. Реакція на допомогу.

Побачили коробки – зацікавились.

Взяли у руки, вигукнули: Ого.

Дома відкрили – почали надсилати повідомлення яка крутезна допомога в котрій є все необхідне.

Дуже Вам дякуємо, Ви дійсно потужно допомагаєте у цей важкий час. Хай Вам Бог допомагає робити Вашу велику – добру справу. 🙏

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.