Uncategorized

Все вони добре знають і добре розуміють, але не визнають, що влада має їх за останніх дурнів (ВІДЕО)

Тотальна більшість розсіян дуже добре розуміють, що їх обманює влада. Але вони не можуть визнати себе обведеними навколо пальця дурнями, і готові придумувати виправдання будь чому, аби заперечити це.

Цілі покоління дрисеровані на закріплення стадного інстинкту заточеного на поведінку за алгоримом “моя хата з краю” і поки біда не постукає по лобу вони не здатні діяти.

Ось що думають деякі випадкові люди в Росії, які не підтримують війну, але все рівно нічого не роблять: “Втрати вже колосальні, просто нам не озвучують … Гинуть молоді пацани необтесані, терміновики, контрактники”; «У мене є друг, який там бере участь, коли їх накрило мінометним обстрілом, із 43-х осіб всього вижили троє»

Ось відео опитування, якщовоно не відтворюється нижче, ви можете його переглянути за цим посиланням.

Росія втратила в Україні вже більше 35 000 своїх військових. Росія занапастила десятки тисяч мирних жителів України. Росія зруйнувала та продовжує руйнувати цілі міста.

Головне питання: заради чого все це жахливе божевілля? І чи не час відправити головного божевільного планети на примусове лікування до Гааги?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.