Минуле Наука

ЦРУ розсекретили чужорідні гравітаційні генератори та ініш технології… (ФОТО)

Кажуть мудрі люди, що проблема наша не в тому, що від нас приховують правду, а в тому, що ми вперто не хочемо її бачити… Дуже чітко дану проблему ілюструє сьогодні російське суспільство, яке вперто не бажає шукати правду, задовільняючись солодкою брехнею пропаганди.

А вся штука в тому, що щорічно розсекречуються мільйони таємних документів. Не тому, що не актуальні, а тому, що таємність, крім грифа “цілком таємно”, має ще й термін давності. І часом рядові держслужбовці відкривають для загального доступу те, що може бути небезпечне, або просто проґавили.

Ось приклад:

Цікавий розсекречений документ «Дослідження комерційних додатків для позаземних технологій з Пало-Альто, дослідний центр CA», який ви можете знайти на веб-сайті ЦРУ на запит FOIA (Filthstep Productions International, 8 квітня 2018 року), показує надзвичайно докладні зображення чужорідних артефактів, гравітаційні генератори та інші просунуті технології.

…Як то кажуть… Без коментарів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.