Uncategorized

Заява Джонсона про те, що Німеччина вболівала за поразку України спричинила фурор у Берліні

Офіційний Берлін аж покоробило від заяви колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона про те, що Німеччина віддала б перевагу тривалому конфлікту з Росією швидку поразку України.

Про те, що заява Джонсона спровокувала справжній фурор у Німеччині повідомляє Guardian.

Як зазначається, Німеччина гнівно відкинула заяву Джонсона про те, що напередодні повномасштабного вторгнення Росії в Україну Берлін говорив, що для України краще здатися, аніж втягуватись у затяжну війну.

Прессекретар канцлера ФРН Олафа Шольца відкинув ці твердження, різко висловившись на адресу Джонсона.

“Ми знаємо, що дуже цікавий (very entertaining – англ.) колишній прем’єр-міністр завжди має унікальні стосунки з правдою; цей випадок не є винятком”, – сказав чиновник.

З ним погодився посол Німеччини у Великій Британії Мігель Бергер.

У Guardian нагадали, що Джонсон підкреслив у своєму інтерв’ю, що пізніше країни ЄС згуртувалися навколо України та надають їй незмінну підтримку, але сказав, що до вторгнення в лютому в ЄС були різні думки стосовно цього.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.