Uncategorized

За законами воєнного часу: Давид Арахамія анонсував грандіозний шухер для корупціонерів

Давид Арахамія анонсував нову хвилю боротьби з корупцією серед чиновників усіх рівнів.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Він зазначив, що далеко не всі чиновники сконцентрувалися на війні, допомозі постраждалим, зменшенні бюрократії, деякі не перестали “займатися сумнівними справами”.

Мабуть, цієї весни точно будемо саджати активно. Не виходить по-людськи, буде за законами воєнного часу“, – пише Арахамія.

Він додав, що найближчим часом завершиться конкурс на посаду директора НАБУ і завершиться побудова незалежної антикорупційної інфраструктури.

Не на часі” вже не працює. Деякі люди втратили розум і мародерять без страху і докорів совісті. Це стосується і нещодавніх закупівель генераторів та свіжих скандалів у Міністерстві оборони”, – зазначив Арахамія.

Він наголосив, що в ситуації розбиратимуться на комітеті 23 січня.

“Ініціюватиму повернення парламентського контролю за діяльністю виконавчої влади. І, як сказав, наш президент: “Цей тиждень буде часом відповідних рішень” , – резюмував голова фракції “Слуга Народу”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.