Uncategorized

Українська розвідка приємно інтригує: Крах Росії і Путіна вже близько…

Весна та початок літа стануть вирішальними у боротьбі українців проти російських окупантів – якщо Україна дасть відсіч, це стане початком кінця для Росії.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скибицький, інформує Delfi.

“Весна та початок літа будуть вирішальними у війні. Якщо великий наступ Росії, запланований на цей час, провалиться, це стане крахом Росії та Путіна”, – розповів він.

При цьому, представник ГУР МО наголосив, що про закінчення війни говорити наразі поки що рано й основною задачею залишається пережити саме перший етап – весну та початок літа.

На його думку, найтяжчі вирішальні бої й надалі будуть продовжуватися на Донецькому та Луганському напрямках. Водночас активні бойові дії на півдні, як і новий наступ росіян на Київ через Білорусь, малоймовірні. Він наголосив, що на півдні України росіяни більше зосереджені на захисті окупованого Криму.

“Коли весна і початок літа будуть позаду, можливо, ми зможемо почати говорити про закінчення війни. Ми поки що не можемо заглядати далеко, ми повинні пройти перший етап – весну та початок літа. Ми бачимо, до чого веде ця війна: змінилося російське військове керівництво, закінчився перший етап мобілізації, російська армія здійснює перегрупування”, – підсумував Вадим Скибицький.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.