Минуле

У шотландському високогір’ї виявлено двометровий тризуб

Чи можете ви собі уявити величезний тризуб високо в горах? Звісно що можете, але чи чможете уявити двометровий тризуб у далекому шотландському високогір’ї?

Новина проте що у Шотландії знайдено і відновлено двометровий тризуб здивувала навіть тих, кого здивувати, здавалось, вже нічим.

Як було встановлено, пам’ятник знак у шотландському високогір’ї було встановлено українськими мігрантами після Другої світової війни.

У 2019 році подружжя Богданом і Наталією Настюк поблизу міста Дінгвол в Шотландії виявили пам’ятний знак із тризубом та написом “1949. The Ukraine”.

У 2020 році пам’ятник було очищено та впорядковано. Найімовірніше Тризуб розміром 2 метри було споруджено військовополоненими з числа вояків дивізії “Галичина”, яких прийняла Велика Британія після Другої світової війни.

Частина з колишніх дивізійників опинилась у Шотландії, здебільшого, на сільськогосподарських роботах.Про це повідомляє Консульство України в Единбурзі.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.