Uncategorized

У Росії військові “вчилися” розганяти мітинги на школярах: мережу жахнуло відео

У Росії військові влаштували дивний захід з дітьми в місцевій школі.

Про це повідомляє користувач мережі під ніком panteleevaaaaaa в Instagram.

Для учнів 9 класів Новотроїцької Школи Тукаєвського району Татарстану бійці Росгвардії організували навчання. Вони тренували дітей, як діяти при масових заворушеннях молоді.

“Учнів просили нападати на Росгвардію озброєну щитами, ті, в свою чергу, скручували і давали відсіч учням 9 класу”, – йдеться в повідомленні.

https://www.instagram.com/p/B6Vkr1FKpku/?utm_source=ig_web_copy_link

Користувачі мережі прийшли в лють від побаченого і прокоментували подію.

Як пише ресурс МБХ, в Росгвардії заперечують, що співробітники відомства брали участь в навчаннях в школі, де відпрацьовувалися дії під час масових заходів.

“Інформація, опублікована в низці ЗМІ, про нібито участь співробітників Росгвардії в проведенні занять зі школярами в Новотроїцькій школі Тукаєвського району Республіки Татарстан, не відповідає дійсності. Співробітники управління Росгвардії по Республіці Татарстан відношення до вказаних подій не мають”, – сказали у відомстві.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.