Наука

У NASA підтвердили існування “літаючих тарілок”

Поки хтось із піною на устах доводить те, що інопланетяни існують, в цей час перші особи NASA спокійно підтверджують їх здогадки, більше того наводять конкретні приклади, кои людство могло контактувати із позаземним розумом.

Керівництво NASA в особі директора агентства Білла Нельсона висловило надію на те, що «літаючі тарілки» періодично з’являються не через дію супротивника, який знаходиться на нашій планеті.

У NASA розповіли про існування інопланетян. Фото – nevworker.ru

Директор NASA Білл Нельсон припускає, що інопланетяни дійсно існують. Він розповів про це під час онлайн-дискусії. Захід був організований директором Центру політики Університету Вірджинії Ларі Сабато.

За словами голови «НАСА», наш Всесвіт дуже великих розмірів. Отже, не стверджує, що людина – це єдина розумна форма життя.

Цитата із заяви Нельсона: «Я мав діалоги з нашими пілотами. Вони стверджують, що щось бачили. Вони щось фіксували на радарах. Але що це таке, вони не можуть сказати. Ми не знаємо, що це було. Але дуже сподіваємося, що це не противник тут, на нашій планеті, з такими технологіями».

Російський космонавт Іван Вагнер з борту МКС зняв на відео групу з п’яти невідомих об’єктів, що пролітають над Землею. Фото — Twitter

Директор космічного агентства додав, що форми розумного життя, крім людини, можуть бути як і в нашому, так і в іншому Всесвіті. Він підсумував: «Не можу стверджувати, що тільки Землі існує розумна форма життя. Я про цивілізацію. Всесвіт дуже великий».

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.