Минуле

Зникнення п’яти бомбардувальників США Avenger Torpedo у Бермудському трикутнику

Згідно із матеріалами нового документального фільму, дослідження природи Бермудського трикутника просунулися, як ніколи раніше. Про це пише Файна сторінка за матеріалами  Express .

Бермудський трикутник є таємничою ділянкою в Атлантичному океані. Його води, що займають 500 тис. квадратних миль, простягаються від східного узбережжя США до Великих Антильських та Бермудських островів. 

Достеменно відомо, що близько 50 кораблів та 20 літаків зникли у межах цієї ділянки. Вважається, що за останні 200 років у цьому регіоні загинули сотні людей.

Одним із найдивніших трафунків у цьому районі було зникнення, коли п’ять американських бомбардувальників Avenger Torpedo просто наче розчинились в повітрі.

Навчально-тренувальний політ з п’яти торпедоносців-бомбардувальників «Евенджер», що відбувся 5 грудня 1945 року, завершився їх зникненням за нез’ясованих обставин. Також зник відправлений на їх пошуки рятувальний гідролітак PBM-5 Мартін «Марінер». Ця льотна подія вважається однією з найдивніших і найнезвичайніших не лише в історії авіації флоту США, а й в історії усієї світової авіації. 13 людей, надісланих на допомогу екіпажу, також зникли безвісти.

Відновлені спроби розібратися, що сталося зі рейсом 19, стали основою нового документального фільму.

Перший епізод нового сезону американського документального фільму History Channel «Найвидатніші таємниці історії» розповідає про подорож щойно зібраної слідчої групи Бермудським трикутником.

Двоє експертів, представлених у документальному фільмі, – це слідчі Девід О’Кіф та Уейн Ебботт, які зробили захоплююче відкриття про рейс 19.

Вони розглядають можливість розбіжностей у лавах військових під час місії, через які пілоти могли повернутися на землю і зазнати краху у Флориді.

Перехоплені радіопередачі раніше припускали, що пілот рейсу 19-го капітан Едвард Пауерс не погодився з командиром польоту лейтенантом Чарльзом Тейлором щодо їхнього розташування і закликав їх летіти на захід, до східного узбережжя США.

О’Кіф і Ебботт зустріли Грема Стікелетера, який вважає, що він бачив збитий літак, коли він був дитиною. За його словами, він спостерігав випущений по ньому снаряд.

Стікелетер стверджує, що у 1962 році, коли йому було дев’ять років, його батько, суддя, привів його подивитися на місце аварії літака, яке виявив під час полювання.

Його батько повідомив правоохоронцям про уламки, всередині яких було два тіла офіцерів ВМФ. За його словами, потім уламки прибрали, а влада заперечувала, що інцидент був.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.