Персона Технології

СВІТ ЗАХОПЛЯТЬ СУПЕРЛЮДИ: ЗАГАДКОВІ СЕРЙОЗНІ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЛЕГЕНДАРНОГО СТІВЕНА ХОКІНГА

Всесвітньо відомий фізик-теоретик Стівен Хокінг незадовго до смерті передбачив появу раси суперлюдей, які стануть загрозою для людства.

Про це йдеться в його останній книзі “Короткі відповіді на серйозні питання”, пише The Sunday Times. Вчений вважав, що в найближчому майбутньому люди за гроші зможуть вносити зміни в ДНК, щоб удосконалювати різні якості організму – покращувати пам’ять, інтелект, імунітет і тривалість життя. Про це пише Обозрєватєль.

“Можливо, проти генної інженерії на людях будуть прийняті закони, проте деякі не зможуть побороти спокусу поліпшити людські характеристики”, – написав Хокінг.

На думку вченого, такі експерименти в першу чергу загрожують тим, хто не пройде зміни на генетичному рівні.

“Поява суперлюдей відразу призведе до появи серйозних проблем з непокращеними людьми, які не зможуть з ними конкурувати. Вони вимруть або стануть малозначущими. Замість цього ми отримаємо расу людей, які самі себе проектують, все більше і більше поліпшуючись”, – цитує фізика Лента.

Відзначається, що книга Стівена Хокінга “Короткі відповіді на серйозні питання” буде опублікована 16 жовтня.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.