Персона

Х-фактор 9: дружина української зірки підкорила всіх вродою

а сьомий кастинг дев’ятого випуску шоу Х-Фактор у Чернівцях прийшла дружина відомого українського співака Dzidzio — Ярослава Хома.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на соцмережі, жінка дуже сподобалася не лише суддям.

«Мені вона дуже подобається)))неймовірна)», «Виконавиця, як біла голубка, легка, як пушинка, з дуже приємним голосом і привертає виконанням. Посміхнувся, коли оператори показували Настю…))) Інтригани…)))», «Коли вона вийшла на сцену я подумала – вау яка мила, юна дівчина,а це не дівчина,а 35 річна жінка, та ще й дружина Дзідзя, ніколи б не подумала», – пишуть коментатори.

Х-фактор 9: дружина української зірки підкорила всіх вродою
Х-фактор 9: дружина української зірки підкорила всіх вродою

Ярослава, яка працює вчителькою вокалу, вирішила вийти на сцену, поки чоловік далеко. Вона виконала авторську композицію “Чиста, як сльоза”.

Учасниця отримала два та й пройшла в табір. На кастингу не було Андрія Данилка, а Дмитро Шуров сказав «ні». Глядачі впевнені, що артист просто позаздрив Dzidzio.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.