Технології

США розробили ракету з лезами, що викидаються

США розробили спеціальну високоточну ракету R9X, яка може вражати ціль лезами, що викидаються. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Дана надсекретна концепція, яка є моделлю ракети Hellfire, не має вибухової боєголовки. Основної шкоди цілі боєприпас завдає, обрушившись на неї 45 кілограмами.

Також вона вражає ціль шістьма лезами, які викидаються з корпусу. Варто відзначити, що цей процес відбувається буквально за кілька секунд до зіткнення із ціллю.

Повідомляється, що довжина ракети – 1,5 м і використовується вона тільки при особливих обставинах, таких як нанесення ударів по терористичним угрупованням. Один з прототипів цієї ракети планувалося використовувати для ліквідації лідера угрупування “Аль-Каїда” Усами бен Ладена.

За даними газети, ракету застосовували два рази: у 2017 році ЦРУ скористалося нею в Ідлібі, а в 2019 році американські військові використовували її при ліквідації терориста, причетного до підриву американського есмінця Коул в Ємені в 2000 році.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.