Uncategorized

Навіть за поребриком в шоці: Привітала ветеранів з Днем Перемоги танцем на пілоні (відео)

Росіянка Оксана Яковлева привітала співвітчизників з Днем Перемоги танцем на жердині. Танець на пам’ятнику загиблим солдатам виконала інша росіянка – популярна танцівниця і блогер Таїсія Кривун. Яковлєва для танцю на пілоні вбралася в пілотку, гімнастерку і труси. Відео опублікувала в Instagram, передають Патріоти України.

Крутилася дівчина під пісню «Смуглянка» з фільму «В бій ідуть одні «старики». «С Днем Победы!!! Кто сегодня идёт на парад? Как отмечаете этот светлый праздник? Мы с семьей идем на парад, потом хотим все вместе куда-нибудь сходить. Правда, пока не решили куда», — написала Яковлєва.

Ролик викликав неоднозначні почуття у фоловерів Яковлєвої. Крім захоплень від танцю, з’явилися такі коментарі:

«Какое же ты тупорылое мерзкое ЧМО!»

«То что крутиться умеет, это без вопросов. Видно тренируется, я даже в один момент за тебя переживал, думал намотает на железку… ан нет, выкрутилась… Но это ДЕНЬ ПОБЕДЫ, память о тех, благодаря которым мы живем, и ты имеешь возможность крутится на железке в трусиках… Не мешало бы помнить об этом»

«Ничего святого! При Сталине сослали бы в Сибирь. Теперь на Донбасс можно».

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.