Uncategorized

Хіти тижня. Скандальний нардеп похизувався відпочинком в окупованому Криму

Нестор Шуфрич декларує прихильність російській політиці та як народний депутат виступає проти будь-яких ініціатив, спрямованих на укріплення українського суверенітету.

Народний депутат Нестор Шуфрич із дружиною провели травневі свята в окупованому Криму. Про це повідомила його прес-служба, опублікувавши відповідно фото, передають Патріоти України.

Їздили автомобілем. Перед подорожжю зайшли до Києво-Печерської Лаври, де їхні паски освятив предстоятель Російської православної церкви в Україні митрополит Онуфрій.

“Зізнаюся, за 3 дня в Криму серце стислося не раз. Адже тут пройшли дні мого дитинства з матір’ю, батьком і старшим братом, моєї юності! В Ялті люди упізнавали, посміхалися, віталися. Настрій у людей святковий, хоча у деяких очі трохи сумні”, – написав Шуфрич.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.