Світ

Скрепні розбірки: Скандальний продюсер відібрав у 81-річної дружини квартиру

Музикант шахрайським методом змусив дружину підписати документи, переконаний адвокат потерпілої…Лідія Федосеєва-Шукшина й Барі АлібасовЛідія Федосеєва-Шукшина й Барі Алібасов

Скандальний російський музикант і продюсер Барі Алібасов залишив свою дружину, 81-річну Лідію Федосеєву-Шукшину, без квартири в Новій Москві, вартість якої оцінюється в 10 млн рублів, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Так, повідомляється, що кілька тижнів тому артистка дізналася, що втратила свою квартиру. Власником нерухомості став помічник Алібасова Сергій Моцар.

Як пише видання, Барі попросив підписати Лідію документ на квартиру. Музикант привіз дружину до адвоката, нібито для консультації, а потім дав документ для підпису. “Подумала, напевно, договір на якісь книги або інтерв’ю. Я не очікувала такого від близької людини”, – говорить Федосеєва-Шукшина.

Відомо, що зараз у ситуації розбирається адвокат Юліан Соболєв, який звинувачує Барі в шахрайстві та просить взяти його під арешт.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.