Інше

“Діставалося всім…”: Українська супермодель втекла від чоловіка-тирана (фото)

Сніжана Онопко та донецький бізнесмен Микола Щур одружилися в листопаді 2011 року. Супермодель не збентежило те, що у нареченого була судимість.

Українська супермодель Сніжана Онопко шокувала заявою про домашнє насильство. Зірка розповіла, що її чоловік Микола Щур регулярно бив її. За словами Сніжани, діставалося і персоналу, і навіть мамі моделі. Також Сніжана каже, що терпіла зради чоловіка. Коли Сніжана вирішила подати на розлучення і поділ майна, чоловік почав погрожувати їй, передають Патріоти України з посиланням на JetSetter.ua.

Жінці довелося тікати з власного будинку, в якому зараз Щур проживає з новою коханою.«Я виплачувала його борги, вірила в те, що він не зраджує, і виправдовувала в критичних ситуаціях, навіть коли він піднімав на мене руку. Це відбувалося постійно. Дісталося, до речі, і водіям, і персоналу – коротше, всім», – розповіла Сніжана.

Сніжана обурена тим, що чоловік привів коханку в їх спільний заміський будинок, який будували майже дев’ять років. «Я була готова якомога швидше розлучитися, забрати два автомобіля, серед яких і Rolls-Royce, куплений за мої особисті кошти, і більше ніколи не зустрічатися з цією людиною. Але, коли я побачила, що інша жінка проживає в моєму домі, плаває в моєму басейні і користується моїм посудом, вирішила наполягти на правовому розділі майна», – сказала Сніжана.

Нагадаємо, Сніжана Онопко та донецький бізнесмен Микола Щур одружилися в листопаді 2011 року. Супермодель не збентежило те, що у нареченого була судимість.Чутки про розлучення з’явилися ще три роки тому. Але тоді Сніжана все заперечувала.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.