Uncategorized

Російський паханат не збирається добровільно покитади Свято-Успенську лавру в Києві

Недавні події в Україні стосуються конфлікту навколо Свято-Успенської лаври в Києві. Лавра знаходиться на території, яка знаходиться під управлінням Української Православної Церкви Московського патріархату (УПЦ МП), але за домовленістю з державою, ця територія має бути передана під управління Київської духовної академії.

Однак, гундяєвсті упирі вирішили піти на конфлікт і намісник Свято-Успенської лаври, митрополит Павло, заявив, що має намір “до останнього відстоювати свої права” і не звільняти територію лаври. Він також звинуватив українську владу та Православну церкву України в провокаціях.

Уряд України заявив, що збирається забрати територію лаври з-під управління УПЦ МП, яка перебуває на балансі держави, через порушення умов користування держмайном. Це призвело до протистояння між УПЦ МП і владою.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.