Uncategorized

Пляшка горілки і листівка від Путіна: Які “подарунки” підготували ветеранам в РФ до Дня Перемоги

Зазвичай вартість продуктів в наборі становить 500 рублів (близько 200 гривень).

У Росії ветеранам Великої Вітчизняної війни до 9 Травня влада імовірно подарує найдешевший продуктовий набір, пляшку горілки і листівку від президента Володимира Путіна. Видання Daily Storm згадало, що дарували ветеранам на 9 Травня у минулі роки, і з’ясувало, що подарують в цьому, передають Патріоти України.

Типовий подарунок для ветеранів – це продовольчий набір. Зазвичай вартість продуктів в ньому становить 500 рублів (близько 200 гривень). Кладуть туди найчастіше м’ясні консерви, крупи, чай, печиво і горілку.

«Літнім людям дарують міцне спиртне, яке протипоказане і не в настільки поважному віці», – зазначають журналісти. При цьому на продуктових наборах намагаються ще й заощадити, підсовуючи ветеранам прострочені продукти. Деякі такі історії потрапляли в пресу і очікувано викликали громадське обурення. «З душком опиняються то тушонка, то майонез, то ковбаса. Родичі ветеранів пишуть про такі “подарунки” в соцмережах, чиновники обіцяють виправитися, а на наступний рік все повторюється в якому-небудь іншому місті», – розповідають російські журналісти.

Крім продуктів в цьому році в ветеранський «топ-лист» входить постільна білизна, рушники та інший побутовий текстиль. Так, ветеранам Смоленської області пообіцяли вовняні пледи вартістю майже 800 рублів, а з Курганської області – стьобані ковдри за 700 рублів. Традиційним подарунком до Дня Перемоги в Росії вважається листівка з привітаннями від президента Володимира Путіна за 26 рублів. У 2019 році їх отримають один мільйон триста десять тисяч двісті сорок два ветерани. На це витратять 34,5 мільйона рублів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.