Минуле

Путін приліпив Київ до переліку “найдавніших російських столиць”

Путін приліпив Київ до числа “древніх російських столиць”. Про це він сказав, виступаючи 9 травня з нагоди Дня перемоги над нацизмом на Червоній площі, передає  ТАСС .

“Перемога добувалася відвагою учасників оборони древніх російських столиць – Києва і Великого Новгорода, безстрашністю захисників Смоленська, Одеси, Севастополя, безмежною стійкістю жителів блокадного Ленінграда”, – сказав Путін.

За його словами, подвиг ветеранів з різних країн “неможливо розділити”. “Сьогодні ми бачимо, як у деяких країнах усвідомлено спотворюють події війни, як зводять в кумири тих, хто, забувши про честь і людську гідність, прислужував нацистам, безсоромно брешуть своїм дітям, зраджують своїх предків”, – додав він.

Він запевнив, що РФ продовжить розвиток свого оборонного потенціалу, але залишається відкритою до співпраці з іншими країнами в боротьбі з тероризмом, екстремізмом і неонацизмом. “Ми робили і будемо робити все необхідне, щоб забезпечити високу боєздатність наших Збройних сил”, – зазначив Путін.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.