Минуле

Незвичайні знахідки старовини, які безслідно зникли

Сьогодні розповімо про кілька дивовижних стародавніх знахідок, які таємничим чином безслідно зникли. Хто і навіщо їх викрав, чи вилучив із публічного доступу достовірно широкій публіції не відомо.

Першість у переліку відкриває неймовірна колекція Падре Креспі.
Священик з Еквадору зібрав за своє життя цілу колекцію незвичайних стародавніх артефактів і навіть організував з них музей, але після його смерті залишки колекції безслідно зникли.

Серед його артефактів зустрічалися такі предмети, які могли перевернути наше уявлення про стародавню історію, тому ходять чутки, що до зникнення артефактів доклав руку Ватикан.

Зустрічалися загадкові пластини, написані на невідомій мові, а також на них можна було зустріти зображення богів самих різних міфологій від стародавнього Шумеру до Єгипту.

Коли мова йде про зниклі знахідки, не можна не згадати таку знамениту колекцію знахідок, як каміння ікки. Але ви можете здивуватися, адже вони ж нікуди не пропадали? Проте ви можете не знати одну деталь.

Каменів ікки спочатку було знайдено близько 20 тисяч, і найцікавіші їх екземпляри зникли в невідомому напрямку.

Деяка частина колекції збереглася, навіть важко уявити, що пропало, якщо на каменях, що залишилися можна знайти малюнки, які не вписуються в загальноприйняті рамки історії.

Серед залишків можна знайти багато різних сцен, де люди взаємодіють з тваринами, вимерлими за заявою вчених десятки мільйонів років назад. Наприклад із динозаврами.

А тепер уявіть, що зображувала зникла частина колекції, якщо камені з зображенням динозаврів і людей вирішили залишити.

Ми не заперечумо ймовірності, що це могла бути історія якоїсь дуже давньої, але не особливо розвинутої цивілізації, що існувала на Землі кілька десятків років тому, чи ілюстарція до казки.

Представляємо вам останню, але не менш цікаву знахідку.

Кілька років тому житель Владивостока купив вугілля для побутових потреб, а всередині одного з шматків виявив дивний предмет.

Через деякий час артефакт вилучили з вугілля і досліджували, в результаті чого вдалося з’ясувати фантастичні подробиці.

Виявилося, що знахідка має вельми специфічну форму, що нагадує деталь шестерені, а зроблена вона з алюмінію.

Заковика оказалоаь в передбачуваному віці знахідки.
Вдалося з’ясувати, що її дістали з вугільного басейну в Хакасії, вік порід в яких оцінюється близько 200-300 мільйонів років.

Іншими словами, знахідка гіпотетично могла залишитися від дуже давньої цивілізації, яка перебувала на Землі мільйони років тому.

Незважаючи на великий галас, піднятий навколо артефакту, незабаром він безслідно зник, а в інтернеті залишилися лише фотографії.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.