Наука

Несподіване відкриття фізиків: тепер на добу не 24 години, а лише 16

А ви замислювалися чому в епоху технічного розквіту, які начебто ставить перед собою завдання прискорити вирішення наших із вами проблем, ніхто й нічого не встигає?

Здавалося б, майже все робиться за нас, іноді замість нас і вже точно швидше за нас. То де ж наш час?

Вам також здається, що він кудись поспіхом летить? Ви теж нікуди не встигаєте? У фізиків для вас сумний сюрприз – вам не здається. Час дійсно летить, причому все швидше та швидше.

Час прискорився

Фізичний час нашої планети справді прискорився. Ми звикли думати, що Земля завжди обертається однаково, але виявилося, що це не так. Земна куля могла почати крутитися швидше, і це прискорило хід часу.

У нашій добі, як і раніше, 24 години, але ще недавно цей годинник був фізично довшим. А за останні 50 років доба зменшилася до реальних шістнадцятої години. Більше того, за час існування нашої планети доба не раз ставала то довшою, то коротшою. Це вдалося встановити вченим із Брюссельського університету.

Вони досліджували одну викопну черепашку. Щодня за життя у цієї черепашки наростав один шар. Вчені підрахували, що за рік їй вдавалося нарощувати по 372 шари. Це означає, що тоді рік був довшим на цілий тиждень. На добу було 24 години 30 хвилин.

Поступово тривалість доби зростала, але останні десятиліття чомусь знову стала зменшуватися.

Земля, як живий організм, має пульс. Його ще називають резонансом Шумана. Це відкриття було зроблено у середині ХХ століття. Тоді резонанс становив 7,8 ударів за хвилину. У 80-х роках він почав збільшуватися. Наразі пульс Землі досягає 13 ударів за хвилину.

Цей пульс змінює простір та час. Час почав текти швидше. Реагує на це і організм людини. Люди стали частіше хворіти. Нерідко у такі періоди починаються нові, невідомі науці захворювання.

Що впливає скорочення доби?

Вчені висунули гіпотезу, що катаклізми, що почастішали, і є рушійна сила, що стискає планетарний час. Фахівці вважають, що саме зрушення у надрах призводять до скорочення доби. Нерідко після землетрусів вчені помічають зміщення осі Землі. Так, після землетрусу в Японії, вісь змістилася на 15 см. За даними вчених із Каліфорнійської лабораторії реактивного руху НАСА, це призвело до скорочення доби на 1,6 мікросекунди.

Такі катаклізми забирають тисячі життів і завдають серйозної шкоди, ніби Земля хоче скинути з себе щось, що заважає, або запустити якісь процеси. Можливо, катаклізми – це кроки планети, які змінюють її становище у просторі, збільшують швидкість обертання. Ймовірно, планета, як живий організм, здійснює рухи, тільки для нас, людей, вони стають катаклізмами.

Квантовий стрибок на порозі

Дослідники виступають із тривожними прогнозами – прискорення Землі та стиснення доби відбуваються не просто так. Прискорення часу – головна прикмета майбутніх планетарних змін. Планета рухається у нову еру, готується зробити квантовий стрибок. Фахівці кажуть, що процес уже розпочався і найближчими роками набиратиме обертів.

У новій ері або П’ятому вимірі, куди ми повинні прийти, все буде влаштовано трохи інакше. Все, що сьогодні можна назвати надздібностями, ймовірно стане в майбутньому справою звичною.

У січні 2020 року астрономи зареєстрували найпотужніший сплеск гравітаційних хвиль за всю історію спостережень. Вони встановили, що це була енергетична атака зірки Бетельгейзе, червоного гіганта із сузір’я Оріон. Деякі вчені вважають, що це і є початок Квантового переходу, який змусить наш час текти ще швидше.

Змінюється повністю все фізично. Але як такі перебудови позначаться на людині? Медики, зокрема пластичні хірурги, починають бити на сполох. Все частіше вони спостерігають передчасне старіння. Клітини організму з незрозумілих причин перестають утримувати вологу, як це відбувається у людей похилого віку, і шкіра стрімко старіє.

Навіщо знати колишні втілення?

Раніше особливі здібності мали лише обрані, так звані Вчителі. А сьогодні у багатьох людей триває активне духовне зростання. Вони цікавляться своїм минулим, шукають справжнього призначення. Прискорення часу – ймовірно, саме воно виводить людей на новий виток еволюції, який готує горизонт для нових можливостей, задасть формат нового існування.

Можливо, еволюція дозволить людині самостійно «перемотувати» час, переглядати минуле, планувати майбутнє. Це можливо сьогодні. Але в минуле занурюються не заради цікавості.

Робота з минулими втіленнями допомогла Катерині Перміновій налагодити своє життя. Упродовж довгого часу дівчина була скривджена на свою долю. Вона заздрила подругам, у яких добре йшли справи на роботі, легко та щасливо складалися стосунки з чоловіками, створювалися сім’ї. Катерина вважала себе нещасною, обділеною.

Регресивний гіпноз і робота з минулим зараз вже давно не фантастика, а робочий інструмент психотерапевтів, причому далекий від екстрасенсорики та езотерики. Під гіпнозом пацієнти нерідко провалюються у часі звані минулі життя.

Справа в тому, що справжня людина – результат її життя в минулому. Причому у минулому не лише поточного життя, а й попередніх втілень.

Інформація про них зберігається в містичній інформаційній бібліотеці, в якій описаний весь досвід Світобудови. Йдеться про хроніки Акаші. Їх іноді називають незримим інформаційним полем Землі.

Катерина вирішила будь-що дізнатися про свої попередні втілення. Найбільше дівчину непокоїло питання – чому батько покинув її ще до народження? Нарешті, вона отримала відповідь – у минулому житті Катерина була воїном. На полі бою від її руки загинуло багато людей.

Катерина вважає, що, вбиваючи у минулому житті, вона позбавляла людей близьких – батьків та братів, коханих та чоловіків. Її самотність та складності в особистому житті – це розплата. Проте минуле можна «перезаписати», замінити одні події на інші.

Дівчина це робить у стані медитації. Головний інструмент – візуалізація. У майбутньому, як каже Катерина, їй це принесе зустріч із чоловіком, який зробить її щасливою.

А ви відчуваєте, що час іде швидше? Чи готові до Квантового переходу? Знаєте щось про свої минулі життя? І взагалі чи вірите у все це?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.