Минуле

Альтернативне людство: хто і навіщо побудував підземні міста і чи населені вони досі

Передбачаючи всесвітню катастрофу, що насувається, наші далекі предки продумали шляхи відходу. На гірських схилах та в глибоких печерах вони збудували новий світ. І всі ці міста пов’язані мережею підземних доріг. Це була система, яка працювала як єдиний організм по всій планеті. І немає переконання в тому, що вона не працює досі.

Підземні міста стародавньої цивілізації

Це здається неможливим і зучить наче фантастика, але факти говорять, що схоже, у нас під ногами могло кипіти або й досі кипить зовсім інше життя. Дослідники знаходять – під землею величезні міста в п’ять-десять поверхів, багаті на прісні водоймища, оснащені цілою мережею транспортних тунелів, що оперізує всю Земну кулю.

Тунелі та підземні галереї на тисячі кілометрів простягаються на Тянь-Шані, у Південній Америці та Сахарі, також їх знайдено на Алтаї, у Пермській області, на Уралі. Підземні будівлі, знайдені спелеологами у різних точках Землі, як дві краплі води схожі. Сучасні вчені вважають, що вони створені архітекторами єдиної, могутньої цивілізації.

У різних частинах світу археологи знаходять справжні підземні міста. Ці будівлі навіть за допомогою сучасних технологій потрібно будувати десятиліття. 

І тут знизу постукали.

Альтернативне людство: хто і навіщо побудував підземні міста і чи мешкають вони досі

Здійснити подорож до центру Землі – давня мрія багатьох вчених. Американці розвивали океанські бурові установки, вважаючи, що якщо починати на дні, то легше дістатися мантії. Але містично всі проекти зупинялися на глибині трьох кілометрів – укус комара в масштабах земної кори. Саме у ці моменти бури раптово ламалися.

Найглибшу у світі свердловину вдалося пробурити радянським геологам на Кольському півострові. Кольська надглибока свердловина розташована там, де є Балтійський щит, складений з найдавніших порід.

Перші ж дослідження дали дивовижні результати, тому що вони спростували уявлення про внутрішню будову Землі, які існували до цього.

Але на глибині 10 км підземелля начебто почало чинити опір тиску бура зверху. Двічі бур піднімали розплавленим, хоча теоретично впливати нею таким чином могла температура поверхні Сонця. Якось трос ніби смикнули знизу, і він обірвався. Залишків знайти так і не вдалося.

Але закрили свердловину не через почастішання аварій і технічних проблем. У 1995 році світ облетіла сенсація – російські буровики докопалися до пекла. На глибині 12 км мікрофони записали дивні звуки, що нагадують крики та стогін. Наразі прийнято говорити, що це фейк, але факти говорять про інше.

Шахта «Студентська» у Криму

Вона не нанесена на карту та сюди не водять туристів. Сама по собі шахта – похмура і глибока криниця, схожа на вхід до пекла. Місцеві вірять, що він є порталом давніх людей у ​​царство мертвих.

Усередині колодязя вся стіна поцяткована дивними символами літаючих об’єктів і істот у скафандрах. Подібні малюнки зустрічалися у гробницях племені майя. 

Деякі вчені вважають, що складені нам інтерпретації малюнки насправді звичайні схеми маршрутів, як у сучасному метро. Можливо, за цими символами ховається головна таємниця древніх цивілізацій – карта до загадкової країни Агарті та міста таємниць Шамбала.

На території Криму знаходили незвичайні об’єкти. Антени, спрямовані в глиб землі, зображення космічних кораблів, що летять усередину печери. Можливо, артефакти та пам’ятники – це не просто історичні знахідки. Швидше за все ці знаки наші предки залишили для того, щоб врятувати нашу цивілізацію від природних катаклізмів, що чекають нас.

Те, що археологи знайшли сьогодні – це лише малі частини підземного світу, начебто його мешканці самі закрили хід далі.

Згідно з останніми відкриттями німецьких вчених, вся Європа пронизана мережею підземних тунелів. Вони простягаються від Шотландії до Туреччини і їм щонайменше 12 000 років. Тунелі порівняно вузькі – близько 70 см завширшки. Якраз достатньо, щоб у них могла пересуватися людина.

Іноді зустрічаються маленькі кімнати, камери для зберігання і навіть подібність до сидінь. Німецькі археологи досліджували гігантські відрізки підземних ходів під Баварією та Австрією, і стверджують, що це лише частина більш масштабних споруд, захованих від очей людини.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.