Uncategorized Події

Не дивуйтесь, якщо завтра на вашій землі хтось раптом почне активно господарювати

Слідкую за тим, що відбувається в наших краях: хтось ринки захоплює, хтось машини з гранатомета розстрілює і скажу вам, що тут нічого дивного нема.

Хтось би мені розказував, то мабуть не повірив би, але за останні чотири роки у мене склалось враження, що коли ти насмілюєшся захищати свої права так, як цього вимагає закон, то це сприймається, як прояв якогось цинічного нахабства. Про це в соціальній мережі Фейсбук пише Роман Іваночко з Івано-Франківщини.

Але насправді це лише вершина айсберга, бо фактична реакція красномовно ілюструє, що задекларовані у Конституції і законах України наші з вами права людини є звичайною великою купою формального лайна, яке система щодня кладе на наші проблеми. Все зводиться до того, що поки не будеш ходити і вимагати хоч якоїсь реакції то ніхто не вдарить палець об палець. Ідеальні умови для процвітання злочинності.

Ось до прикладу я зіткнувся із проблемою, коли на мою земельну ділянку “народні умільці” виготовили собі липові правоустановчі документи. І все би нічого, але виготовили на справжнісінькому бланку строгої звітності із справжнісіньким серійним номером. Гарненько заповнили всі графи навіть вписали реєстраційний номер, і пофіг, що під цим номером зареєстровано інший справжній державний акт. І тут виникає цілком закономірне питання, а звідки вони взяли бланк державного акта? Вам теж цікаво? А слідству й процесуальним керівникам залізобетонно пофіг! Вони повірили на слово чиновникам, що нібито за зберігання цих бланків насправді ніхто не відповідає…

Хоча відповідною інструкцією все розписано “до міліметра” і жодного безконтрольно бардаку там не передбачено і не може бути впринципі.

Доказів зібрано аж до абсурду більше ніж треба, юристи в один голос твердять, що їхня робота вже нагадує накладання масла на масло, а органи четвертий рік блукають у трьох соснах, навіть не можуть скласти пазли, аби побачити, що злочин вчинено групою осіб. Наплодили окремих справ по кожному епізоду і закривають по одній, розводячи руками в очікуванні коли пройдуть терміни, аби закрити все з кінцями.

А ви собі на секунду подумайте, а скільки таких липових державних актів може бути в обігу? Ніхто навіть не намагався з’ясувати це. Тому не дивуйтесь, якщо завтра на вашій землі хтось раптом почне активно господарювати.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.