Uncategorized

Наші захисники отримали міні-РЕБ, який глушить російські FPV-дрони, – Федоров. ФОТО

Українські захисники отримали високоефективні засоби радіоелектронної боротьби, які допомагають боротись із ворожими дронами на полі бою.

Учасники кластера Brave розробили систему окопної РЕБ AD Counter FPV, яка блокує радіочастоти для російських FPV-дронів.

Про це повідомив у соціальній мережі Фейсбук віцепремʼєр Михайло Федоров.

Згідно опису, система генерує білий шум у радіочастотному діапазоні 850–940 МГц, і FPV-дрон втрачає звʼязок з оператором і стає некерованим. Радіус роботи — від 250 метрів, якщо відстань між дроном та оператором дрона — 3 000 м. Система швидко починає працювати після увімкнення, їй для цього потрібно не більше 0,5 секунди. Одна з переваг системи — вона легка, без акумулятора важить 3 кг, а ще в неї є тринога, тому її зручно встановлювати на машини.

Зазначається, що обладнання вже активно використовують українські захисники.

За запитом військових розробники створили ще одну модифікацію AD Counter FPV — у формі рюкзака. Її також активно використовують на фронті, повідомив Федеоров.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.