Uncategorized

Нафтогаз готує українцям незабутній “сюрприз”: до шоку від комуналки залишилися лічені дні

В Україні подорожчає “блакитне паливо“. Спочатку Нафтогаз збирається збільшити вартість для промислових споживачів, проте на черзі, швидше за все, звичайні громадяни.

Цю інформацію повідомили у прес-службі НАК.

Там розповіли, що починаючи з 1 жовтня, “блакитне паливо” для промислових споживачів подорожчає на 4,9-5,6 відсотка, порівняно з першим місяцем осені.

“Більш точна цифра в даному випадку залежить від умов оплати і обсягів закупівель палива. Тому цінова пропозиція Нафтогазу для даної категорії споживачів коливається в межах від 8,99 до 5,458 гривні за кубометр (без витрат на транспортування і без ПДВ)”. йдеться в повідомленні

У зв’язку з цим, тарифи можуть підвищитися і для пересічних громадян. Втім, українці і так відчують подорожчання для промислових споживачів, оскільки це відобразиться на вартості товарів і послуг.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.