Авто

Mercedes-Benz прийняв революційне рішення: Більше някого бензину і дизелю

Автовиробник Daimler анонсував тотальний перехід на електротягу

Виробник авто Mercedes-Benz – німецький автомобільний концерн Daimler, який нещодавно уклав угоду з BMW, – планує припинити розробку двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ). Про це заявив менеджер з розвитку Daimler Маркус Шефер, повідомляє Autoweek.

Надалі Daimler планує зосередитися на електрифікації, зазначив Шефер. Зокрема, концерн збирається розробити власні акумулятори та трансмісії.

За словами Шефера, після запуску нової серії паливних двигунів, які з’являться в автомобілях E-клас і S-клас, концерн має намір припинити розробку таких силових агрегатів. При цьому він не виключив, що в майбутньому компанія ще може до них повернутися.

Після випуску першого електрокара Mercedes-Benz Daimler готує дві нові моделі електрокарів – Mercedes-Benz EQA, заснований на А-класі, і Mercedes-Benz Vision EQS, який є концептом майбутнього електричного S-класу.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.