Uncategorized

На Івано-Франківщині створили партію, яка не нажарт злякала політичних мастодонтів (ВІДЕО)

Перед місцевими виборами в політичних кругах знаних брендів Прикарпаття сформувались істеричні настрої оскільки на полі боротьби з’явився опонент, який дуже складно вписується в уявлення про політичну боротьбу. Мова йде про новостворену партію “Платформа Громад” головою якої є колишній голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончару (не плутати із експрем’єром).

Все ніби нічого, партія – тай партія, але раптом, і брудом поливали і називали смішною ідею створення місцевої партії, але раптом вивилось, що до цієї новоствореної сили почали долучатись навіть аполітичні знакові фігури Прикарпаття. Серед них і предстваники мистецтва, ветерани і науковці, освітяни та діючі керівники ОТГ.

До числа таких людей належить Голова обласної асоціації ветеранів АТО/ООС Мирослав Кріль. Який зокрема заявив наступне:

Асоціація учасників та ветеранів АТО/ООС Івано-Франківської області позиціонує себе як аполітична організація, все ж я вирішив іти в політику. Бо хіба це нормально, що за останні роки у складі облради не було жодного учасника АТО? Я ж не тільки атовець, але й чорнобилець. Тому добре знаю проблеми, з якими стикаються мої побратими. Сподіваюся, що на обласному рівні зможу належно займатись їх розв’язанням, відстоювати інтереси ветеранської спільноти. До речі, Асоціація схвалила моє рішення щодо балотування й готова допомагати мені напрацьовувати нові проєкти. Зрештою, ми підтримаємо всіх, хто буде йти на вибори, причому, незалежно, від якої політичної сили. Кожен може вибирати ту, яка йому ближча по духу чи світосприйняттю.

Щодо мене, то обрав «Платформу громад». Чому? По-перше, в цій політичній силі побачив перспективу – не для себе особисто, а для нашого ветеранського руху. По-друге, зрозумів, що ця структура не є такою заполітизованою, як це спостерігається в інших політичних партіях, які згуртовуються довкола одного авторитарного лідера, й де ті чи інші рішення спускаються згори вниз і є обов’язковими до виконання.

У «Платформі громад» є плюралізм думок, тут рахуються з нашими думками. Звичайно, ми, ветерани, досить невигідні будь-якій політичній структурі, тому що в нас є своя точка зору на ті чи інші процеси. В «Платформі громад» запевнили: ми можемо відстоювати свою точку зору і ніколи нам у цьому плані не будуть ставитись якісь конкретні рамки. Тобто, в цій політичній силі будуть враховувати наші переконання. А для нас це – головне! До того ж, я співпрацював із людьми з команди «Платформи громад». Це, здебільшого, ті люди, які керували в області у 2015 – 2019 роках на різних рівнях і в різних структурних підрозділах. Тож ми мали нагоду переконатися в їхній професійності й діловитості.

Багато проєктів щодо ветеранів були започатковані саме за сприяння людей, які нині входять у «Платформу громад». Ми з ними працювали досить ефективно, довіряли одні одним. І я довіряю цим людям тепер також. Тому й прийняв для себе рішення, що ця політична структура для нашої ветеранської спільноти, передусім, за своїм патріотичним спрямуванням, якраз підходить найбільше. А ще «Платформа громад» – локальна. Наша Асоціація наразі обласна, а не всеукраїнська. І ми маємо якимсь чином впливати на рішення місцевих органів самоврядування, спрямовані на покращення життя ветеранів і їхніх сімей. Ми повинні допомагати їм тут, на місці. Оскільки «Платформа громад» наразі зосереджує свою діяльність якраз на Івано-Франківщині, вона й буде допомагати нам вирішувати ці питання.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.