Персона

“Люди перестануть вірити…”: Пророцтва Ванги на 2022 рік

Усім цікаво, що станеться у 2022 році. Якщо питання стосується майбутнього, можна звертатися за допомогою до віщунів. Ми не маємо наміру переконувати своїх читачів вірити або не вірити прогнозам і передбаченням так званих ясновидців і просто подаємо інформацію “як є”, даючи можливість кожнму обирати рівень скептичності.

Для тих, кого цікавлять передбачення Ванги, яка залишається однією із навідоміших провидць світу, то згідно інформації, яка є у відкритому доступі, вона встигла розповісти щось цікаве і про найближче майбутнє.

Коронавірус у 2022 році

Можливо Ви очікували якоїсь сенсації, але насправді Ванга не говорила нічого про хвороби та епідемію у 2022 році. Це може означати, що ситуація не зміниться, або якщо й зміниться, то не дуже кардинально. 

Якісь точні прогнози ми не будемо, тому сподіватимемося на краще, адже є ймовірність того, що все стане стабільнішим.

Світ у 2022 році

Ванга переважно давала свої прогнози щодо великих політичних подій, та воєн. Вона сказала про 2022 наступне:

«Світова війна, але не та, що з вибухами, а та, що в головах людей. Люди перестануть вірити один одному, тож їм доведеться знайти того, кому можна вірити». 

Це можна трактувати як велике розлад, а також пошуки нових авторитетів.

Отже у ці дванадцять місяців світ намагатиметься шукати лідера, який дасть людству віру в краще і допоможе зрозуміти, чого нам варто прагнути. 

Так це чи ні, ми не знаємо, але в будь якому разі Файна сторінка рекомендує своїм читачам бути дуже обережними, як із вірою у подібні передбачення, так і з лідерами, тому що лідери часто виявляються хибними. Світ знав чимало “лідерів”, які говорити про біблійний кінець світу, прихід сатани в образі хибного Месії, тощо.

Підстав говорити про те, що світ стоїть на краю прірви, ми не бачимо і віримо, що все у 2022 році буде файно!

Друзі, наша команда створила чудовий проект і нам життєво необхідна ваша підтримка: будь ласка, підпишіться на канал у телеграмі і ви зможете насолодитися зокрема цікавими статтями, які пубілкуватимуться лише там.

Не лякайтеся, підписників ще зовсім мало, ми віримо, що зможемо створити свою велику команду поціновувачів цікавого і прекрасного. Цінуємо кожного, окреме спасибі всім, хто підпишеться!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.