Минуле

Хто і навіщо знищив поселення в Бельгії, вік якого міг становити 70 млн років

Чи знаєте ви, що бельгійські вчені та археологи стикались із відкриттям абсолютно дивного села вік якого було визначено ні мало ні багато 70 мільйонів років? Це суперечить всім можливим історичним науковим теоріям про історію людства. Про це пише Файна сторінка.

Але давайте по порядку. Один бельгієць  Роберт Гарсе був так натхненний біблійною історією, що вирішив побудувати замок за містом, в якому б втілив деякі мотиви з книги, що найбільше продається в світі. 

Череп мозазавра виявлений Гарсетом. 

Але під час будівництва люди натрапили на щось неймовірне: під шаром ґрунту й порід, глибина залягання яких близько 70 мільйонів років, було виявлено давнє поселення. Там були знайдені останки черепа мозазавра і багато примітивних фігурок, вирізаних з каменів. 

Над “селом” розташовуються три шари океанічних відкладень, що свідчить про те, що Бельгія була вкрита океаном тричі. Чи дійсно шару, де знаходиться підземне село 70 мільйонів років. Звичайно ж, це – спірне археологічне відкриття, адже навіть якщо цьому шату дійсно стільки років, проте викопати печерне село могли і набагато пізніше.

Виявлені фігурки

Взагалі, у Бельгії дуже багато підземних тунелів, і деякі з них настільки довгі, що досі не досліджені повністю.

Бельгієць  Роберт Гарсе та його замок

Хто і коли збудував село, залишилося загадкою, яку ніколи не збагнути археологам: залишки стародавнього поселення за дивних обставин було знищено вибухом.

Прихильники альтернативних весрсій історії вважають, таким чином відбулось приховування слідів справжньої історії в чиїхось злих інтереса інтересах. А ви як вважаєте?

.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.