Персона

КЛІМКІН: Прокол Путіна із ЧВК Вагнера відкрив Білорусі шлях в Європу

Можна і варто посміятися над бойовиками ЧВК Вагнера, заарештованими у Мінську, які кажуть, що хотіли у Стамбулі подивитися на Святу Софію. Про це пише ексміністр закордонних справ Павло Клімкін.

У Солсбері представники ГРУ теж казали, що на шпилі Собору Діви Марії поїхали дивитися. Просто неабиякий інтерес до історії християнства))). До речі, зробити все, шоб отримати тих бойовиків, що воювали на Донбасі, є для нас питанням принципу.

Але історія з білоруськими виборами для нас насправді дуже серйозна. Білоруська, саме вона, а не польська чи російська, є найближчою до української. Я завжди зі своїми білоруськими друзями та знайомими розмовляю українською, вони – білоруською і ми розуміємося на 100%. Ми маємо більш, ніж тисячу років спільної історії, до речі, не завжди позитивної. Багато моїх білоруських знайомих згадують, що саме після унії Богдана Хмельницького з Московією почалося захоплення останньою білоруських земель.

Наразі у нас з’явилася “своя гра” щодо Білорусі, і я дуже хотів би, щоб білоруси відчули, що ми граємо разом з ними для того, щоб нашим сусідом була Європейська Білорусь, а наша гра є “європейською грою”. У будь-якому разі ми не можемо віддати Білорусь Росії або навіть дозволити збільшення її впливу, адже це питання нашого існування.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.