Духовне Психологія

Якщо Вам пощастить це прочитати…

1. Якщо вам пощастить, ви залишитесь самі. Цілком самотні, коли нікого не буде поруч і доведеться шукати опору землі і собі.

2.Якщо вам пощастить і це відбудеться в правильний час, життя потовче вас, щоб розколоти, як горіх, і дістати ядро.

3 .Якщо вам пощастить і буде правильним час, вам буде боляче. Так боляче, що цей біль майже змусить померти, а потім поможе переродитися ізсередини.

4. Якщо вам пощастить – ви будете плакати. І ці сльози неможливо буде нічим спинити. І через них прийде звільнення, а потім і справжнє життя.

5. Якщо вам пощастить, ви будете вразливими серед інших людей. І ніяк не зможете це сховати. І тоді зрозумієте, хто з вами, а хто ні.

6. Якщо вам пощастить, ви не будете знати відповідей на питання. І тоді доведеться щось вигадувати самостійно.

7. Якщо вам пощастить, ви розчаруєтеся в людях, ідеях, учителях і добрих чарівниках. І, переживши це, зможете дивитися на реальний світ.

8. Якщо вам пощастить і буде правильний час, ви не матимете у кого спитати поради. Зовсім ні у кого. І доведеться знайти внутрішній компас.

9.Якщо вам пощастить і буде правильний час, вам буде нестерпно настільки, що доведеться з цим щось робити або просто просто розслабитися і дозволити світу щось зробити з вами.

10. Якщо вам пощастить, ви втратите, обманетесь, будете зраджені і майже розчавлені. І це «майже» відіб’ється на обличчі зморшками мудрості. І досвід залишиться з вами на все життя.

11. Якщо вам пощастить, у вас не стане грошей. І доведеться будувати реальні стосунки з людьми, яким раніше можна було просто заплатити.

12. Якщо вам пощастить, у вас буде дуже багато грошей і ви осягнете глибину відчаю, бо розтане ілюзія, що щастя – в них.

13. Якщо вам пощастить, вас далеко не всі будуть любити. І потрібно буде вибудувати внутрішню систему цінностей. А бажання всім подобатись відпустить ваше горло.

14. Якщо вам пощастить, хтось із близьких відвернеться від вас. І ви пізнаєте ціну миттєвостей щастя.

15. Якщо вам пощастить, ви зіткнетеся з коханими очі в очі. І буде дві правди. Їхня і ваша. І ви відчуєте лункий простір між окремими всесвітами, які ледь-ледь дотикаються.

16. Якщо вам пощастить, ви зможете все це витримати. І знайти спосіб перетворення себе. Відчуєте ту внутрішню алхімію, котра творить з болю – красу. Зі злоби – смирення. Зі страху – звершення. А з радості – приклад, що надихає. Вину і сором вичищає з душі, як двірник вимітає старе сміття. А шрами перетворює в двері.

Якщо вам пощастить і буде правильний час…

© Аглая Датешидзе

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.