Минуле

Майже ніхто не знає про те, що у франції розібрали древню піраміду. Сталось це зовсім недавно.

Коли ви чуєте словосполучення «стародавні піраміди» які споруди ви уявляєте? Більшість з вас безумовно дадуть відповідь – Великі Єгипетські Піраміди. А ви знали, що у Франції до 1970-х років була своя древня піраміда? Хочете дізнатися, що з нею сталося, тоді сідайте зручніше і зараз про все дізнаєтесь.

Піраміда Сент-Андре

Насправді про цю споруду, яке розташовувалась в північній частині сучасної Ніцци, відомо дуже мало. Так за геометричними розміри вона була заввишки 50 метрів, а ширина основи досягала 200 метрів.

Можливе датування зведення дорівнювало 4000 років до нашої ери. Це побічно свідчило про розвинуту цивілізацію, яка існувала до приходу на цю територію римських легіонів і установки гегемонії християнства.

Але незважаючи на всі ці дані в 1970-х роках приступили до розбирання даної споруди за офіційною причиною – перешкода при будівництві чергової автомагістралі.

Зовнішній вигляд занесеної грунтом основки піраміди

Розбір споруди вівся грунтовно і на якийсь час піраміда перетворилася в кар’єр. Нижче ви можете бачити вже практично розібрану конструкцію і добре помітну дорогу, по якій вивозилися гранітні булижники.

Дорога по якій вивозилися камені

А це вже сучасний знімок з супутника і автомобільна розв’язка побудована на цьому місці.

Навіщо розібрали?

Яка реальна причина розбору, на жаль, невідомо, ми лише можемо здогадуватися. Але якщо поглянути на офіційну точку зору, то в Європі і тим більше в Росії не могло бути в ті часи нічого – оскільки офіційно там як бігали племена «в шкурах і знали тільки про луки та палиці-екскаватори», а вся цивілізація була в іншому місці і принесена ззовні на ці землі.

Ігнорування інших артефактів, які спливають по всьому євроазіатського континенту, ще більше зміцнює віру в те, що чільна теорія непорушна і перегляду не підлягає. А все, що не вписується в неї, або руйнується (як піраміда), або просто ігнорується.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.