Uncategorized

Як вам таке? Вори в законі Умка та Лаша Сван вийшли з СІЗО на волю

Закон, як дишло – як повернув, так і вийшло… Сьогоднішня новина про результати роботи судових і правоохоронних органів просто приголомшила українців.

Вори в законі Сергій Олійник на прізвисько Умка та уродженець Грузії Лаша Джачвліані, він же Лаша Сван, 23 січня покинули СІЗО через те, що строк запобіжного заходу закінчився, а Бабушкінський районний суд Дніпра його не подовжив. Їх вважають поплічниками дніпровського кримінального авторитета Олександра Петровського-Наріка.

Про це повідомили провідні українські ЗМІ

Зазначається, що стратегія адвокатів перевести справу з Печерського суду Києва до Бабушкінського суду Дніпра, виявилася дієвою. 19 січня вони заявили відвід головуючій судді Світлані Марущак, розгляд якого було призначено на 11-30 ранку 22 січня. Розглядали відвід до пізнього вечора, але все ж таки відмовили. Та в супереч очікуванням прокурорів подовження тримання під вартою цього дня вже не відбулося.

За інформацією з джерел видання опівночі Умка та Лаша покинули місце свого утримання на автомобілі швидкої.

Нагадаємо, що Умка та Лаша Сван провели останні 13 місяців у СІЗО Києва та Дніпра у справі про організацію/проведення злочинних зборів (ч.1 ст.255-2 КК України).

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.