Психологія

Як правильно зробити комплімент хлопцю?

Існує стереотип, що чоловіки не люблять компліменти, тому що це заважає їм бути суворими. Звичайно, це не так. Комплімент важливий і приємний для будь-якої людини – не важливо жінка це чи чоловік.

Неважливо, що ви відзначаєте – сильні руки, вміння полагодити кран, почуття гумору або шикарну бороду. У будь-якому комплімент принципово не зміст, а те, як саме ви його робите. Хороший комплімент не знецінюються людини, як, наприклад, фраза «Для чоловіка ти так здорово розбираєшся в моді!» Також краще уникати порівнянь.

Проблема стандартних компліментів в тому, що вони часто викликають незручність у адресата. Дівчина каже хлопцеві: «У тебе класний мотоцикл!». Зазвичай слідом за цим повисає незручна пауза, тому що хлопець не знає, що відповісти.

А ми, люди, не любимо незручність, тому головне правило хорошого компліменту – не створювати її. Повернемося до мотоциклу. Дівчина робить комплімент: «У тебе класний мотоцикл». Після цього варто поставити запитання, наприклад: «Що це за марка?» Хлопець почне відповідати, а сам комплімент, так би мовити, проскочить всередину його голови і відкладеться на підкірці.

Навчитися задавати такі питання досить легко – варто трохи потренуватися, і ви станете майстринею в цій справі.

Автор психолог Павло Зигмантовіч

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.