Дім

ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА САДОВИМИ МЕБЛЯМИ

Якщо ви думаєте, що садові меблі є достатньо універсальними щоб їх можна розмістити на потрібному місці під відкритим небом і забути то знайте, що дуже часто саме таке уявлення стає причиною гірких розчарувань. Вони і справді є дуже витривалими, але іноді потребують спеціального нескладного догляду щоб служити довгі роки.

Потрібно поміркувати, які матеріали вам подобаються і якого догляду вони потребують. Артвуд, петан (петанк, ротанг) та алюміній – вони практично не потребують спеціального догляду, стійкі до усіляких погодних умов. Вони не бояться дощу, вітру та сонячних променів й ви можете залишати їх на відкритому повітрі весь сезон. Легко миються водою та милом. Ротангові та металеві стільці до того ж легкі та прості у переміщенні.

Меблі виготовлені з хардвуду дуже міцні, але вони потребують спеціального догляду. Потрібно натирати меблі спеціальною олією два-три рази протягом сезону (весна/літо) і додатково перед занесенням «на зиму». Якщо дерев’яні меблі постійно знаходяться під прямими сонячними променями, то цю процедуру варто повторювати навіть частіше.

Меблі з пластику для саду недорогі та комфортні, легко миються водою та милом. Розкладні рибальські стільці вироблені з міцного поліестеру та не потребують додаткового догляду. Дешеві якісні стільчики, які вибирають для риболовлі, мають зручні підсклянники та сумку для зберігання. Рибальське крісло вирізняється комфортом сидіння та компактним розміром.

Садові модульні та корпусні меблі для відпочинку від JYSK виготовлені з комбінації металу, зокрема металева основа з алюмінію або сталі, петана (ротангові меблі зі штучного матеріалу). До кожного комплекту входять міцні подушки зі зносостійкими чохлами, через що меблі стають ще комфортнішими для сидіння, не вимагають особливого догляду та можуть використовуватися за будь-яких погодних умов. Наш літній асортимент задовольнить навіть найвибагливіший смак.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.