Події

Двуглава країна: Мендель заявила, що “Єрмак – друга особа держави”

Схоже, що пролеми офісу президента почали просто вивалюватись в публічну площину.

Колишня речниця президента Зеленського Юлія Мендель назвала керівника президентського офісу Андрія Єрмака “другою особою держави”.

Про це в фейсбуці написала журналістка Ірина Ведерникова.

Вона навела цитату експрессекретарки Юлії Мендель про форму державного правління в Україні: “Андрію Єрмаку створили занадто серйозний негативний образ … ЯК ДРУГА ОСОБА ДЕРЖАВИ, він перебрав на себе відповідальність за безліч політичних криз … Складно уявити собі більш віддану поставленим цілям людину з оригінальними підходами”.

Ведерникова продовжила: “Офісно-президентська монархія? Або які у вас варіанти? Це важливі питання. Тому, що можна довго іронізувати над стилем і книгою експрессекретарки президента України, але якщо в її розумінні глава ОПУ, а не спікер (або прем’єр ) друга особа держави, то у нашої держави серйозні проблеми. Про які ми, власне, давно пишемо. Але ось і пані Мендель теж написала … “

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.