Події

На окупованих територіях запустили агітацію за російську політичну партію “Єдина Росія”

У Донецьку окупанти втягують місцевих жителів у передвиборчу агітацію за політичну партію “Єдина Росія”.

Про це повідомляють жителі окупованої території.

“Так, вчора, 18 липня, у Донецьку, у парку відпочинку ім.Щербакова, з’явився мобільний агітаційний пункт для запису жителів “ДНР” у прихильники “Єдиної Росії”. Для запису потрібно мати при собі паспорт громадянина РФ і фотографію 3×4. Якщо при собі немає фото, його роблять безкоштовно на місці”, – пояснили очевидці, які прогулювалися у вихідний день у парку. Також вони повідомили, що і на центральній площі ім. Леніна “дівчатка шкільного віку роздають всім агітаційні прапорці партії “Єдина Росія”.

“Тепер зрозуміло, навіщо тут роздавали російські паспорти. А тепер щосили агітацію проводять, хоча відомо, що у “ДНР” заборонені іноземні партії … Роблять, що хочуть. Використовують наших людей, заручників обставин. Сумно”, – нарікають донеччани.

Як повідомлялося, влада РФ проводить примусову паспортизацію в окупованих районах Донецької і Луганської областей, щоб отримати додаткові 2% голосів за партію “Єдина Росія” на виборах у Держдуму, які мають відбутися 17-19 вересня 2021 року.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.