Персона

Дан Балан відсвяткував День народження в компанії ефектної білявки

Тіна Кароль, про стосунки якої з молдавським співаком Даном Баланом вже давно складають легенди, мимоволі опинилася в епіцентрі скандальної історії, яка розвивається буквально на очах. Приводом до цього став день народження Дана Балана, який він відсвяткував 6 лютого. Пише korupciya.com

Дан відзначав його з колективом, який з ним працює. У Мережі з’явилися фото зі святкування, до болю схожі на теплі дружні посиденьки, які трапляються в будь-якому колективі. Якби не одна деталь – не зовсім дружня. Або зовсім не дружня. На фото кидається в очі молода ефектна білявка, яка весь час тримається поруч з Даном. Та й він, схоже, не проти з нею пообніматься.

На своїй сторінці Балан цих фото не розміщував. Мабуть, щоб не потрапити під роздачу від українських фанатів Тіни Кароль. А ось на сторінці його фан-клубу світлини є. Правда, без коментарів. Зате в Instagram тієї самої дівчини-білявки – найгарячіше фото з Даном і не менш гарячі коментарі під ним.

Світлана Сакалова, так звуть “суперницю” Тіни Кароль, опублікувала фото зі своїми віршами, присвяченими Балану. Потрібно сказати, написано непогано.

“Твори! Люби! Будь нам здоровий!
Посмішкою, добивай ворогів!
І нехай горять магнітофони!
Твої не писані закони! Дейнеріс і Твої Дракони! “, – закінчує свій вірш дівчина.

Мабуть, Дейнеріс – це вона.

Шанувальники відреагували неоднозначно.

“Вони вже давно шпілі вілі, ще з гастролей, він це любить”, “Я ж сподіваюся що це з сарказмом було написано”, “Красивіша за Тіну”, “Пфф ніі звичайно ..а то ви не знали) у нього традиція каламутити зі усіма з ким зручно йому а потім їх міняє як рукавички “.

При цьому знайшлися на сторінці Сакалова і шанувальники Тіни Кароль, які прямо написали дівчині, що нема чого вішатися на Балана:

“Шо ти на нього вішаєшся ???”, “У когось заздрість, чи шо? …”, “А так, заздріть все мовчки !!!!!”, “Шкода що Тіна не поруч – не фанат – але вона хоча б виглядає куди пристойніше і породистіше”,” Дан поміняв Тіну на Пустушку, вона шукає момент притиснутися “,” Дан і Тіна створені одне для одного. А ти йому зовсім не підходиш “,” Світла дуууже хороша, весела і щира … Про Тіну не знаю нічого … Але будь ласка, припиніть всі писати на цю тему “, – зійшлися фоловерів.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.