Минуле

Чоловік у власному дворі виявив доісторичний склад зброї віком від 2 до 4 тисяч років

Шукачі скарбів переконані, що найцінніші артефакти все ще очікують щоб їх знайшли і відкрили для всього світу. Всі хто намагались відшукати скарб знають, наскільки непроста і виснажлива ця справа, хоч захоплива.

Про це пише Файна сторінка.

У мережі з’явилася історія про одиного дуже щасливого археолога-аматора, який зробив по-справжньому велике відкриття. Йому вдалося знайти зброю, вік якої може досягати 4 тис років.

Сталося це в селі Фінляндії яке розташоване на багатій історичними подіями території. Саме там любитель розкопок Матті Рінтамма, використовуючи металошукач у дворі свого будинку, знайшов кілька різних за розміром шматків металу.

Він зробив їх фотографії і відправив фахівцям по металах. вони заявили, що предмети на знімках відносяться до бронзового віку. Щоб переконатися в цьому, Рінтамма звернувся до Національної ради зі старожитностей Фінляндії, пише The History Blog.

Експерти, ради старожитностей, також підтвердили, що артефакти відносяться до бронзового віку, та ідентифікували їх як елементи зброї. Попередньо також назвали їх приблизний вік – від 2 до 4 тис років.

Після цього було прийнято рішення провести більш детальну професійну археологічну експертизу. 

В рамках досліджень науковцям вдалося виявити понад 200 предметів і 25 кинджалів і мечів. По суті це з якоїсь причини покинутий цілий склад стародавньої зброї. Аналізом отриманих даних вже займається наукова спільнота і можливо найближчим часом буде оприлюднена більш чітка інформація із прив’язкою до історичних подій та імен.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.