Uncategorized

Австралія випустила 46 мільйонів банкнот з помилкою

Австралія випустила 46 мільйонів доларових банкнот з помилкою. Її знайшли через кілька місяців після того, як 50-доларова банкнота була запущена в обіг, повідомляєBBC.

У мікротексті банкноти невірно написано слово “відповідальність” – в ньому пропущена літера у слові “responsibility” не вистачає однієї “i”, “responsibilty”. Це офіційно підтвердив Резервний банк Австралії, пообіцявши, що в майбутніх тиражах помилку виправлять. Купюри з помилкою залишаться в обороті.

На банкноті з одного боку, зображений письменник і винахідник з корінних народів Девід Юнайпон, а з іншого – Едіт Коуен, перша жінка-член парламенту Австралії. Помилка допущена у мікротексті з уривком мови Едіт Коуен.

“Це велика відповідальність – бути тут єдиною жінкою, і я хочу підкреслити необхідність присутності тут інших жінок”, – свідчить напис.

Як повідомляли раніше, Національний банк України оновить дизайн купюри номіналом двадцять українських гривень.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела. Роміщення цієї публікаці на інших сайтах без відкритого активного посилання на LikeMe заборонено.